Sorry, but we all hate spam bots

Haven't registered Yet? Register Now.

X

Login

Forgot Password

Already a user? Login

X

Register On DiveAdvisor

i

Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It
i
i
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons
Or Register With:
X

Hey there,

hopefully you are sufficiently intrigued with DiveAdvisor to become a member and see it in action


Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It


Or Register With:
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons

Show

Following & Followers

 • user

  Iga Malinowska (Aleksandraobqvmd) Modne Bluzki Damskie Blog WWW - bluzkidamskieqwanxb.wallinside.com/ - to portal internetowy, który ma na celu pokazać najistotniejsze zalety zakupów w internecie. W każdej chwili tysiące użytkowników dokonuje zakupów w sieci. Przeanalizujemy typowe błędy pojawiające się w trakcie nabywania w internecie. Posty wyświetlane na naszej stronie zostały napisane na bazie przeżyć i pracy psychologów. Doradzimy jak ustrzec się przed mało atrakcyjnymi dealami i wskażemy jak zlustrować internetowy. Ostatnio opublikowaliśmy wpis o aspektach zakupów na serwisach aukcyjnych. Z naszym serwisem dowiesz się gdzie w internecie dokonywać dobrych zakupów oraz poznasz obowiązki sklepu. Gorąco Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Brunhilda Bodzioch (domki) Chcesz odwiedzić Rowy? Zobacz Rowy domki.

 • user

  Dorota Adamska (Aniawxrozm) Modne Płaszcze Strona Online - slashdot.org/~odziezjaqwvx - to serwis, który ma za zadanie pokazać najważniejsze zalety transakcji w sieci. W każdej chwili miliony osób dokonuje transakcji online. Omówimy typowe oszustwa pojawiające się w trakcie zakupów online. Treści publikowane na naszej stronie zostały opracowane na podstawie doświadczeń i opracowań specjalistów. Doradzimy jak ustrzec się przed mało atrakcyjnymi dealami i wskażemy jak sprawdzić handlarza. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy wpis o zaletach dokonywania transakcji na serwisach ogłoszeniowych. Z naszym serwisem zyskasz wiedzę gdzie w internecie dokonywać transakcji oraz poznasz prawa konsumenta. Serdecznie Zapraszamy na naszą stronę.

 • user

  Nelly Sadowska (Krystynazmccgy) Moda Zuzi Strona W Sieci - slashdot.org/~portalejcpfg - to serwis, który ma na celu pokazać najważniejsze wady i zalety transakcji online. Codziennie tysiące ludzi dokonuje zakupów w sieci. Przeanalizujemy typowe oszustwa występujące w trakcie kupowania w sieci. Treści udostępniane na naszej witrynie zostały przygotowane na podstawie doświadczeń oraz opracowań specjalistów. Podpowiemy jak ustrzec się przed nie korzystnymi okazjami i pokażemy jak sprawdzić handlarza. Niedawno udostępniliśmy post o cechach zakupów na serwisach aukcyjnych. Z portalem e zakupy online zorientujesz się gdzie dokonywać transakcji i przedstawimy ci obowiązki sprzedawcy. Gorąco Zapraszamy do przejścia na nasz portal.

 • user

  Iga Nowak (Adriannavaqktk) Modny Blog Polska Serwis Online - oryginalneplaszczelwidwu.bravesites.com/index - to serwis internetowy, który ma na celu przedstawić najbardziej istotne cechy zakupów w sieci. Codziennie miliony osób dokonuje transakcji online. Omówimy standardowe błędy pojawiające się w trakcie nabywania elektronicznie. Posty wyświetlane na naszej stronie zostały napisane na podstawie doświadczeń oraz badań ekonomistów. Poradzimy w jaki sposób zabezpieczyć się przed nie korzystnymi promocjami i pokażemy jak zweryfikować internetowy. Ostatnio udostępniliśmy post o wadach kupowania na serwisach ogłoszeniowych. Z naszym serwisem dowiesz się jak w Internecie dokonywać transakcji oraz poznasz prawa i obowiązki sklepu. Gorąco Zapraszamy do przejścia na naszą stronę.

 • user

  Ewa Lewandowska (Magdalenauqryip) Moda Anety Strona WWW - plaszczevltars.page.tl/ - to portal, który ma za zadanie przedstawić najważniejsze zalety transakcji w internecie. Każdego dnia miliony osób dokonuje zakupów online. Omówimy typowe wpadki pojawiające się w trakcie nabywania w sieci. Posty udostępniane na e-zakupy zostały opracowane na bazie własnych obserwacji i badań psychologów. Poradzimy jak uchronić się przed nie korzystnymi promocjami i pokażemy jak zlustrować internetowy. Ostatnio udostępniliśmy artykuł o wadach dokonywania transakcji na serwisach aukcyjnych. Z portalem e zakupy online zyskasz wiedzę gdzie w internecie dokonywać transakcji i przedstawimy ci prawa i obowiązki sklepu. Serdecznie Zapraszamy na naszą witrynę.

 • user

  Gabriela Lis (Hannazjciwy) Milanówek Brand Strona w Interncie - blogbjsqmg.dreamwidth.org - to strona internetowa, która ma na celu przedstawić najważniejsze zalety zakupów w sieci. Codziennie tysiące ludzi kupuje przez internet. Przytoczymy klasyczne wpadki pojawiające się w trakcie zakupów elektronicznie. Posty publikowane na e-zakupy zostały napisane na bazie doświadczeń i pracy analityków. Poradzimy jak uchronić się przed mało atrakcyjnymi dealami i pokażemy jak sprawdzić handlarza. Niedawno opublikowaliśmy wpis o zaletach kupowania na portalch aukcyjnych. Z portalem e zakupy online zorientujesz się jak w Internecie dokonywać bezpiecznych transakcji i poznasz prawa sklepu internetowego. Ciepło Zachęcamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Kuba Toemkre (bvnor) Analizy statystyczne

 • user

  Agata Sikorska (Antoniabkbxsr) Moda Zanety Strona WWW - bieliznakoronkowaftmjrm.webstarts.com/blog - to witryna internetowa, która ma na celu zaprezentować najważniejsze zalety zakupów w internecie. Każdego dnia setki użytkowników dokonuje transakcji online. Omówimy typowe błędy występujące podczas kupowania w internecie. Posty publikowane na e-zakupy-online zostały opracowane na podstawie własnych obserwacji oraz pracy specjalistów. Poradzimy w jaki sposób uchronić się przed nie korzystnymi dealami i wskażemy jak sprawdzić internetowy. Kilka tygodni temu udostępniliśmy artykuł o cechach dokonywania transakcji na serwisach zakupów grupowych. Z portalem e zakupy online zyskasz wiedzę jak dokonywać dobrych zakupów i przedstawimy ci prawa i obowiązki konsumenta. Ciepło Zapraszamy na naszą witrynę.

 • user

  Aleksandra Kaczmarczyk (Aureliahwlpbb) Szale Damskie - jest prowadzony przez młodą kobietę, która uwielbia miłe szale damskie. Na tej stronie internetowej publikuje najświeższe trendy oraz ciekawostki na temat wariantów zawiązywania szalików. Przedstawia także historię apaszek i szalika. Ponadto charakteryzuje najbardziej znane materiały używane do tkania szali oraz chust. Posty są naszpikowane możliwościami ożywienia wybranej kreacji. Prezentowana witryna WWW to adres, na którym pojawiają się wpisy o pięknych szalach i ciekawych modelach apaszek. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


End Of Media Stream

Posted on: November 3, 2017

Sub2o Post


articlaTitle

Ocean Threats Series - The Problem of Shark finning - Part I

In this post of the Ocean Threats Series, we will see how Shark finning- an unsustainable fishing practice - is affecting our ocean predators, and consequently, the oceans and ourselves.


Posted on: April 19, 2016

Sub2o Post


articlaTitle

Marine Debris & Plastic Pollution: A Harsh Reality Check

The same way people usually think marine resources are infinite, they tend to assume that no matter the amount of trash dumped in the sea, the effects are always insignificant. As the oceans are so wide, we tend to believe that pollutants will dilute and the problem will be solved. But the current state of our oceans says otherwise. On the following posts we will learn more about the problem of marine debris, so keep following us!


Posted on: October 13, 2015

Sub2o Post


articlaTitle

Are we eating sustainable seafood?

As divers, we learn how to appreciate the sea. And if we appreciate it, we should care for it. One of the most important things we can do for the environment is to learn how to be sustainable consumers. It is time to ask ourselves: are we eating sustainable seafood?


Posted on: April 14, 2015

Sub2o Post


articlaTitle

Manta Rays, The Gentle Giants

Manta rays are fantastic animals. Divers who had the chance to live an encounter say it’s an experience you can never forget. Having one of the largest brain of all fish, these animals are considered very intelligent, and it is believed they remember previous information, such as where to find the best feeding spots. Keep reading to discover more amazing facts about this whimsical creature!


Posted on: November 10, 2013

Sub2o Post


articlaTitle

Ocean Threats Series - The Problem of Shark Finning - Part II

In Part 1, we started investigating the problem of shark finning- a bit of history, current state of our seas, and how this problem can affect us and the seas around us. Now, taking a step further, we look at what we can do to help our sharks.


Posted on: September 4, 2013

Sub2o Post


articlaTitle

Ocean Threats Series - Overfishing – Part II

Last post we started investigating the problem of overfishing. Now let’s take it a step further and see what we can do to help our beloved oceans. Keep following!


Posted on: August 26, 2013

Sub2o Post


articlaTitle

Ocean Threats Series - Overfishing – Part I

Non-sustainable practices are pushing our marine ecosystem over the edge. How are overfishing practices affecting our oceans, and ultimately bringing consequences to the human population?


X

SEND EMAILDone