Sorry, but we all hate spam bots

Haven't registered Yet? Register Now.

X

Login

Forgot Password

Already a user? Login

X

Register On DiveAdvisor

i

Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It
i
i
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons
Or Register With:
X

Hey there,

hopefully you are sufficiently intrigued with DiveAdvisor to become a member and see it in action


Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It


Or Register With:
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons

Marine biologist and underwater photographer from New Zealand. I'm a Principal Scientist at the Marine Megafauna Foundation, where I lead global whale shark research and conservation efforts. I try to take a few photos on my travels :-)

Show

Following & Followers

 • user

  Antonia Baranowska (Lidiaizhpgp) Płaszcze Blog Online - serwisczynfc.myfreesites.net/blog - to witryna internetowa, która ma za zadanie przedstawić najważniejsze wady transakcji w sieci. W każdej chwili miliony użytkowników dokonuje zakupów w sieci. Przeanalizujemy typowe błędy pojawiające się w trakcie kupowania w internecie. Treści udostępniane na e-zakupy-online zostały przygotowane na podstawie własnych obserwacji oraz opracowań analityków. Doradzimy w jaki sposób ustrzec się przed nie korzystnymi dealami i wskażemy jak zweryfikować sklep. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy wpis o aspektach dokonywania transakcji na serwisach ogłoszeniowych. Z naszym serwisem zorientujesz się gdzie w internecie dokonywać bezpiecznych transakcji i poznasz prawa i obowiązki sprzedawcy. Serdecznie Zapraszamy na naszą witrynę.

 • user

  amelia Kowalczyk (Jagodarujqer) Polskie Płaszcze Serwis w Interncie - www.blackplanet.com/szaledamskieyclizu - to strona internetowa, która ma za zadanie przedstawić najbardziej istotne zalety transakcji w internecie. W każdej chwili setki osób dokonuje zakupów przez internet. Przeanalizujemy typowe wpadki występujące w trakcie zakupów online. Treści publikowane na naszej stronie zostały opracowane na bazie przeżyć oraz pracy ekonomistów. Poradzimy jak ustrzec się przed nie korzystnymi promocjami i wskażemy jak zlustrować sklep. Kilka tygodni temu udostępniliśmy artykuł o aspektach kupowania na serwisach aukcyjnych. Z portalem e zakupy online zyskasz wiedzę jak w Internecie dokonywać transakcji i poznasz prawa sklepu internetowego. Ciepło Zapraszamy do przejścia na nasz portal.

 • user

  Maja Szczepaniak (Weronikasfhimw) Płaszcze Z Polski Serwis Online - slashdot.org/~bluzkigzpers - to portal, który ma za zadanie przedstawić najbardziej istotne wady i zalety zakupów online. Codziennie miliony użytkowników dokonuje zakupów w sieci. Omówimy standardowe wpadki pojawiające się podczas kupowania elektronicznie. Artykuły wyświetlane na naszej witrynie zostały napisane na podstawie doświadczeń oraz opracowań specjalistów. Doradzimy jak zabezpieczyć się przed mało atrakcyjnymi promocjami i wskażemy jak zweryfikować internetowy. Ostatnio opublikowaliśmy tekst o wadach kupowania na serwisach zakupów grupowych. Z naszym serwisem zyskasz wiedzę jak dokonywać transakcji oraz przedstawimy ci prawa i obowiązki sklepu. Serdecznie Zachęcamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Matylda Kucharska (Justynausfyoe) Polish Fashion Blog W Sieci - bieliznakoronkowaleltnz.dreamwidth.org - to serwis internetowy, który ma na celu zaprezentować najistotniejsze zalety zakupów w sieci. Codziennie tysiące użytkowników kupuje online. Przeanalizujemy standardowe błędy występujące podczas zakupów w internecie. Treści wyświetlane na e-zakupy-online zostały napisane na bazie własnych obserwacji i pracy specjalistów. Doradzimy w jaki sposób ustrzec się przed mało atrakcyjnymi promocjami i wskażemy jak zlustrować sprzedawcę. Niedawno udostępniliśmy tekst o cechach zakupów na serwisach ogłoszeniowych. Z naszym serwisem zorientujesz się gdzie w internecie dokonywać bezpiecznych transakcji oraz poznasz prawa sklepu. Serdecznie Zachęcamy do przejścia na naszą stronę.

 • user

  Weronika Andrzejewska (Helenafniwns) Plaszcze Polskie Serwis WWW - sukienkifsmnoo.bravesites.com/index - to portal internetowy, który ma na celu zaprezentować najważniejsze wady zakupów online. W każdej chwili miliony osób dokonuje transakcji online. Przytoczymy standardowe błędy pojawiające się w trakcie kupowania elektronicznie. Artykuły udostępniane na naszej witrynie zostały napisane na podstawie własnych obserwacji i badań specjalistów. Podpowiemy w jaki sposób zabezpieczyć się przed mało atrakcyjnymi dealami i wskażemy jak sprawdzić sklep. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy post o aspektach dokonywania transakcji na serwisach ogłoszeniowych. Z nami zyskasz wiedzę gdzie w internecie dokonywać transakcji i poznasz prawa sklepu internetowego. Serdecznie Zapraszamy do przejścia na naszą stronę.

 • user

  Kalina Kozak (Patrycjaawuiur) Polski Design Strona w Interncie - krathovbarlya1970.simplesite.com/ - to portal, który ma na celu zaprezentować najbardziej istotne zalety transakcji w internecie. Codziennie tysiące ludzi dokonuje transakcji w sieci. Przeanalizujemy standardowe wpadki występujące podczas dokonywania transakcji online. Posty wyświetlane na e-zakupy-online zostały napisane na podstawie przeżyć oraz opracowań psychologów. Doradzimy w jaki sposób ustrzec się przed nie korzystnymi promocjami i pokażemy jak sprawdzić sklep. Ostatnio udostępniliśmy wpis o wadach dokonywania transakcji na serwisach zakupów grupowych. Z naszym serwisem zorientujesz się jak w Internecie dokonywać bezpiecznych transakcji i poznasz obowiązki sklepu internetowego. Ciepło Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Mathie Admker (depoler) Dobrelekibezrecepty.pl

 • user

  Bin Dasmal Group (bindasmalgroup) Bin Dasmal Group is one of the most successful and affordable Mep Contracting Companies In UAE, Dubai. They have ability to offer a highly professional MEP contracting service.

 • user

  Bin Dasmal General Trading (pipefittingsdubai) Bin Dasmal General Trading is one of the leading Air Conditioner Suppliers in UAE. BDGT discover an energy efficient way to cool any room in your home.

 • user

  Liliana Lesniak (pomagam) Wspomóż eksperymentalne leczenie Liliany Leśniak - pomoc dla Lilusi.


End Of Media Stream

Dive Sites Add by Simon Pierce:

X

SEND EMAILDone