Sorry, but we all hate spam bots

Haven't registered Yet? Register Now.

X

Login

Forgot Password

Already a user? Login

X

Register On DiveAdvisor

i

Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It
i
i
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons
Or Register With:
X

Hey there,

hopefully you are sufficiently intrigued with DiveAdvisor to become a member and see it in action


Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It


Or Register With:
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons

user Send Message

Magnus

PADI, Open Water Scuba Instructor
Swedish diveinstuctor gone underwater photographer living in Koh Lanta, Thailand. I love studying the behavior of animals, they measuring you, you measuring them, trying to figure out how to earn their trust to get close, letting them continue with their natural behavior.

Show

Following & Followers

 • user

  Weronika Andrzejewska (Helenafniwns) Plaszcze Polskie Serwis WWW - sukienkifsmnoo.bravesites.com/index - to portal internetowy, który ma na celu zaprezentować najważniejsze wady zakupów online. W każdej chwili miliony osób dokonuje transakcji online. Przytoczymy standardowe błędy pojawiające się w trakcie kupowania elektronicznie. Artykuły udostępniane na naszej witrynie zostały napisane na podstawie własnych obserwacji i badań specjalistów. Podpowiemy w jaki sposób zabezpieczyć się przed mało atrakcyjnymi dealami i wskażemy jak sprawdzić sklep. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy post o aspektach dokonywania transakcji na serwisach ogłoszeniowych. Z nami zyskasz wiedzę gdzie w internecie dokonywać transakcji i poznasz prawa sklepu internetowego. Serdecznie Zapraszamy do przejścia na naszą stronę.

 • user

  Kalina Kozak (Patrycjaawuiur) Polski Design Strona w Interncie - krathovbarlya1970.simplesite.com/ - to portal, który ma na celu zaprezentować najbardziej istotne zalety transakcji w internecie. Codziennie tysiące ludzi dokonuje transakcji w sieci. Przeanalizujemy standardowe wpadki występujące podczas dokonywania transakcji online. Posty wyświetlane na e-zakupy-online zostały napisane na podstawie przeżyć oraz opracowań psychologów. Doradzimy w jaki sposób ustrzec się przed nie korzystnymi promocjami i pokażemy jak sprawdzić sklep. Ostatnio udostępniliśmy wpis o wadach dokonywania transakcji na serwisach zakupów grupowych. Z naszym serwisem zorientujesz się jak w Internecie dokonywać bezpiecznych transakcji i poznasz obowiązki sklepu internetowego. Ciepło Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Mathie Admker (depoler) Dobrelekibezrecepty.pl

 • user

  Bin Dasmal Group (bindasmalgroup) Bin Dasmal Group is one of the most successful and affordable Mep Contracting Companies In UAE, Dubai. They have ability to offer a highly professional MEP contracting service.

 • user

  Bin Dasmal General Trading (pipefittingsdubai) Bin Dasmal General Trading is one of the leading Air Conditioner Suppliers in UAE. BDGT discover an energy efficient way to cool any room in your home.

 • user

  Liliana Lesniak (pomagam) Wspomóż eksperymentalne leczenie Liliany Leśniak - pomoc dla Lilusi.

 • user

  Marcelina Borkowska (Korneliaqyptpw) Srebrny Blog Serwis Online - bieliznadamskaijruep.e-blogi.pl - to portal internetowy, który ma za zadanie zaprezentować najważniejsze cechy zakupów w sieci. Codziennie miliony osób dokonuje zakupów w sieci. Przytoczymy typowe wpadki pojawiające się podczas zakupów elektronicznie. Posty udostępniane na naszej witrynie zostały przygotowane na bazie własnych obserwacji i badań ekonomistów. Podpowiemy w jaki sposób ustrzec się przed mało atrakcyjnymi promocjami i wskażemy jak sprawdzić sklep. Niedawno zamieściliśmy tekst o cechach kupowania na portalch ogłoszeniowych. Z portalem e zakupy online zyskasz wiedzę gdzie w internecie dokonywać zakupów i poznasz obowiązki konsumenta. Serdecznie Zapraszamy do przejścia na nasz portal.

 • user

  Ania Maciejewska (Adelaaqmxxg) Bielizna Damska Serwis WWW - slashdot.org/~plaszczemxqnqn - to strona internetowa, która ma na celu zaprezentować najistotniejsze wady i zalety transakcji w internecie. Codziennie setki użytkowników dokonuje transakcji w sieci. Przeanalizujemy typowe wpadki pojawiające się podczas dokonywania transakcji w sieci. Treści udostępniane na e-zakupy-online zostały opracowane na bazie doświadczeń i opracowań psychologów. Doradzimy w jaki sposób zabezpieczyć się przed mało atrakcyjnymi dealami i pokażemy jak sprawdzić sklep. Kilka tygodni temu zamieściliśmy post o zaletach dokonywania transakcji na portalch zakupów grupowych. Z nami dowiesz się jak w Internecie dokonywać zakupów i poznasz obowiązki sprzedawcy. Gorąco Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Dorota Adamska (Saraypwoyz) Portugalskie Bluzki Strona WWW - justpaste.it/1cq5l - to serwis internetowy, który ma za zadanie pokazać najważniejsze wady transakcji w internecie. W każdej chwili setki użytkowników dokonuje transakcji online. Przeanalizujemy standardowe oszustwa występujące podczas nabywania online. Posty udostępniane na e-zakupy zostały przygotowane na bazie przeżyć i opracowań analityków. Poradzimy w jaki sposób ustrzec się przed mało atrakcyjnymi dealami i wskażemy jak zlustrować handlarza. Kilka tygodni temu udostępniliśmy artykuł o zaletach dokonywania transakcji na serwisach ogłoszeniowych. Z portalem e zakupy online zorientujesz się gdzie w internecie dokonywać dobrych zakupów oraz przedstawimy ci obowiązki sklepu. Serdecznie Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Zofia Jakubowska (Gloriafzzmwa) Serwis w Interncie - modnaodziezfpzojs.pinger.pl - to witryna internetowa, która ma na celu pokazać najbardziej istotne wady i zalety zakupów w sieci. Każdego dnia setki ludzi dokonuje transakcji w internecie. Przeanalizujemy klasyczne wpadki zdarzające się podczas nabywania w sieci. Posty wyświetlane na e-zakupy zostały przygotowane na podstawie przeżyć oraz badań ekonomistów. Podpowiemy w jaki sposób uchronić się przed nie korzystnymi okazjami i pokażemy jak sprawdzić handlarza. Ostatnio udostępniliśmy tekst o cechach zakupów na serwisach zakupów grupowych. Z nami zyskasz wiedzę jak dokonywać transakcji i poznasz prawa i obowiązki sprzedawcy. Gorąco Zapraszamy do przejścia na naszą stronę.


End Of Media Stream
X

SEND EMAILDone