Sorry, but we all hate spam bots

Haven't registered Yet? Register Now.

X

Login

Forgot Password

Already a user? Login

X

Register On DiveAdvisor

i

Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It
i
i
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons
Or Register With:
X

Hey there,

hopefully you are sufficiently intrigued with DiveAdvisor to become a member and see it in action


Much like a facebook page - you need to first have a personal account through which you can login and manage the business page.

After creating a personal account, you will be directed to 'My Dive Shop' section where you can claim existing listing or create a new one.

Got It


Or Register With:
By Using this Site I agree to the Terms & Conditons

user Send Message

Karen

SSI, Night & Limited Visibility
Love to travel and dive with my husband and make new friends along the way. We love the warm caribbean waters as well as the cooler magnificent waters off Hawai'i. Made it as far as Phuket, Thailand. We work to travel and dive.

Show

Following & Followers

 • user

  Dana Kwiatkowska (Damaxitnuq) Hurtownia Bielizny - to strona online na temat trendów. Publikujemy artykuły przeznaczone dla pań. Szczegółowo omawiamy nowinki modowe. Jesteśmy przekonani, że dobrze zestawione dodatki są w stanie zmienić niemal każdą stylizacje. Prezentujemy również w jakich miejscach wybierać damskie dodatki: szaliki damskie, okulary, torebki. Co jakiś czas dla wybranych kobiet rozdajemy bony promocyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia prezentowanego serwisu.

 • user

  Baska Zawadzka (Barbaravrgcld) Kobieca Bielizna - to strona www na temat trendów. Umieszczamy wpisy wykreowane dla pań. Precyzyjnie omawiamy nowinki w kwestii mody. Jesteśmy przekonani, że dobrze zestawione dodatki są w stanie zmienić praktycznie każdą kreację. Pokazujemy także w jakich sklepach kupować damskie dodatki: szale jedwabne, apaszki, torebki. Często dla wyselekcjonowanych pań rozdajemy kody rabatowe. Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszego portalu.

 • user

  Kasia Kaczmarczyk (Kasiarnuwzt) Apaszki Damske - to witryna internetowa na temat stylu. Publikujemy artykuły wykreowane dla przedstawicielek płci pięknej. Dokładnie omawiamy nowości modowe. Jesteśmy przekonani, że właściwie dobrane dodatki potrafią wzbogacić niemal każdą stylizacje. Prezentujemy także w jakich sklepach kupować damskie dodatki: szaliki damskie, apaszki, torebki. Regularnie dla wybranych czytelniczek publikujemy bony promocyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia prezentowanego serwisu.

 • user

  Gerte Kozak (Greteqesjqp) Odziez Damska - to witryna internetowa, która ma za zadanie zaprezentować najważniejsze zalety transakcji online. Codziennie setki ludzi dokonuje zakupów przez internet. Omówimy standardowe wpadki pojawiające się w trakcie nabywania elektronicznie. Posty publikowane na e-zakupy zostały przygotowane na podstawie przeżyć oraz badań psychologów. Podpowiemy w jaki sposób zabezpieczyć się przed nie korzystnymi promocjami i pokażemy jak zlustrować handlarza. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy artykuł o aspektach zakupów na serwisach zakupów grupowych. Z naszym serwisem dowiesz się gdzie dokonywać transakcji i przedstawimy ci obowiązki sklepu. Ciepło Zachęcamy do przejścia na nasz portal.

 • user

  Valeriy Heilman (peserijmeky582) The MAJORIE KEY is plucky Sarariman who has Judged many texts in favor of of this topic. She lives in The Improved Institute of Light-Hearted People built at St. Louis in Kennewick. The speaker has an exposure of 20 weeks. Learn more at www.

 • user

  Judyta Kowalewska (Weronikafjapvf) Hoomor Blog Online - odziezdamskaqqsxdi.shutterfly.com/ - to serwis, który ma na celu zaprezentować najważniejsze zalety transakcji w internecie. Każdego dnia setki ludzi kupuje online. Przeanalizujemy klasyczne wpadki występujące w trakcie dokonywania transakcji w sieci. Treści publikowane na naszej stronie zostały opracowane na bazie doświadczeń oraz badań psychologów. Poradzimy w jaki sposób zabezpieczyć się przed mało atrakcyjnymi promocjami i pokażemy jak sprawdzić handlarza. Ostatnio udostępniliśmy artykuł o cechach kupowania na portalch aukcyjnych. Z portalem e zakupy online zorientujesz się gdzie w internecie dokonywać dobrych zakupów i przedstawimy ci prawa i obowiązki sklepu internetowego. Gorąco Zachęcamy do przejścia na naszą stronę.

 • user

  Martin Tomsko (rsodm1) Kamagra

 • user

  Matylda Wieczorek (Antoninapglfmg) Kobieca Nimfomanka Witryna Online - stronawsiecijegldi.webstarts.com/blog - to portal, który ma za zadanie przedstawić najistotniejsze cechy transakcji w sieci. Codziennie setki użytkowników dokonuje transakcji w internecie. Przytoczymy typowe błędy występujące podczas kupowania w internecie. Posty udostępniane na e-zakupy zostały przygotowane na bazie doświadczeń oraz opracowań specjalistów. Podpowiemy jak zabezpieczyć się przed nie korzystnymi promocjami i wskażemy jak zweryfikować internetowy. Kilka tygodni temu zamieściliśmy wpis o wadach zakupów na portalch ogłoszeniowych. Z naszym serwisem zyskasz wiedzę jak dokonywać dobrych zakupów i poznasz prawa sprzedawcy. Ciepło Zapraszamy do przejścia na naszą witrynę.

 • user

  Eliza Andrzejewska (Jadwigasaibql) Jubilerski Serwis WWW - bieliznadamskanwzutn.wallinside.com/ - to serwis, który ma na celu przedstawić najważniejsze wady i zalety zakupów online. Codziennie miliony ludzi kupuje online. Przytoczymy typowe wpadki zdarzające się w trakcie nabywania elektronicznie. Posty wyświetlane na naszej stronie zostały opracowane na bazie doświadczeń i opracowań specjalistów. Poradzimy w jaki sposób uchronić się przed nie korzystnymi dealami i pokażemy jak zweryfikować internetowy. Ostatnio zamieściliśmy tekst o cechach dokonywania transakcji na serwisach zakupów grupowych. Z portalem e zakupy online dowiesz się gdzie w internecie dokonywać bezpiecznych transakcji i poznasz prawa i obowiązki sklepu internetowego. Serdecznie Zapraszamy na nasz portal.

 • user

  Blanka Rutkowska (Majalyyowd) Golden Life - Witryna Internetowa - szalexumiau.emyspot.com - to portal, który ma za zadanie pokazać najistotniejsze wady i zalety zakupów w internecie. Codziennie tysiące osób kupuje online. Przeanalizujemy typowe błędy pojawiające się podczas nabywania elektronicznie. Artykuły udostępniane na naszej stronie zostały napisane na podstawie własnych obserwacji oraz badań specjalistów. Podpowiemy w jaki sposób ustrzec się przed nie korzystnymi okazjami i wskażemy jak zweryfikować sklep. Niedawno zamieściliśmy wpis o zaletach dokonywania transakcji na portalch zakupów grupowych. Z naszym serwisem zorientujesz się jak w Internecie dokonywać dobrych zakupów i poznasz prawa i obowiązki sklepu. Gorąco Zapraszamy do przejścia na naszą stronę.


End Of Media Stream
Dive Logs
Thursday, Aug. 14, 2014
Rating:


view log
Thursday, Aug. 14, 2014
Location: Ladder Labyrinth
Rating:
Previous
Next
view log
Wednesday, Aug. 13, 2014
Location: Babylon
Rating:
Previous
Next
view log
Wednesday, Aug. 13, 2014
Location: Tent Reef Deep
Rating:
Previous
Next
view log
Tuesday, Aug. 12, 2014
Location: Tent Reef
Rating:
Previous
Next
view log
Tuesday, Aug. 12, 2014
Location: Tent Reef Wall
Rating:
Previous
Next
view log
Monday, Aug. 11, 2014
Location: Tent Reef
Rating:
Previous
Next
view log
Monday, Aug. 11, 2014
Location: Shark Shoals
Rating:
Previous
Next
view log
Sunday, Aug. 10, 2014
Location: Man O war
Rating:
Previous
Next
view log
Sunday, Aug. 10, 2014
Location: Customs House
Rating:
Previous
Next
view log
X


Drag photos from your computer here or browse for photos to upload
X

SEND EMAILDone